Piyonun sağ yakalanması en fazla ABD ve İngiltere ile onların içimizdeki yalakalarını korkutmuştur. Tüm oyunları ortaya çıkacak biiznillah.

Türk polisi saldırganı sağ yakalayarak tüm oyunu bozdu. Artık,Reina üzerindeki perde aralanacak ve gerçek tüm çıplaklığıyla ortaya çıkacaktr

Reina saldırısı İşidi aşan bir profesyonellik taşıyor. Reinayı İşidle sınırlandırmak ABD'yi, Natoyu aklamaktır. Reina bir CİA operasyonudur

Hiç kimse CİA yada derin Natodan bahsetmiyor. Genel kanı, bu saldırı bir İşid saldırısı, katil de yakalandı, tamam dosya kapanmıştır.Algı bu

Reinada öldürülen sıradan rast gele secilmiş insanlar degil, bilinçli, bir plan çercevesinde öldürülen Arab iş adamları.Hedef Arab sermayesi

Nevzat Çiçek habertürk ve CNN'de, hiç CİA'dan bahsetmiyor, İşid diyor, Afganistan-özbek hattından bahsediyor. Tam batının istediği söylem.

Reina saldırısı bir CİA operasyonudur, birden fazla saldırgan vardır. Özbek asıllı terörist sadece taşerondur. Onun arkasındaki güç CİAdır.

CHP ve yanında hizalanmış kaos ittifakı akla hayale gelmedik senaryolarla milletin kaderine sahip çıkma hakkını gasp etmeye kalkıştılar.

Devlet BAHÇELİ bu akşam tweeterda yine esti yine esti. Sağolasın varolasın bilge lider. Birliğimiz, beraberliğimiz daim ve kaim olsun. Amin.

Devlet bey ne kadar hain, fitne, fesatcı varsa son açıklamasıyla hepsinin hevesini yine kursağında bıraktı.

Erdogan diğerleri gibi frak giyip Kraliçeye her majesty, etrafındakilere de my lords demediği için İngilterenin hedefindedir. Ne mutlu ona.

Kılıçdaroğlu ikinci tur öncesi Bahçeliden rendevu talebinde bulunuyor, Devlet Bey de nezaketen randevu veriyor. Bu kadar, uzatmamak lazım.

AK partililer Kılıçdaroğlunun basit taktiğine aldanıp Devlet Bahçeli ve MHPyi incitecek ifadelerden kaçınmalıdır. Yoksa çok mahcup olurlar.

İkinci turda sorun çıkma olasılığı var mı? Tabii ki var ama inanın benim bu konuda Türkmen beyi Bahçeli ve MHP'ye olan güvenim yüzde yüz tam

Rendevu CHP ve Kılıçdaroğlunun milli mutabakatı bozmak için geliştirdiği basit bir taktiktir. Allahın izniyle, bundan hiç bir sonuç çıkmaz.

Nezaketen verilmiş randevu üzerinden kaos senaryoları yazanlar; 40 yıllık siyasetci olan Türkmen beyi verdiği hangi sözünü çiğnedi? Hiçbiri.

Türkmen beyi Devlet Bahçeli 7 Hazirandan sonra söylem ve eylemleriyle adeta destan yazmıştır. Türk devletine yönelik tüm oyunları bozmuştur.

Sayın Bahçelinin dediği gibi, Anaysaya değişikliği şu yada bu sebeble geçmezse, erken secim kaçınılmaz olur, sorumlusu da secimde biter.

Biz tertipleri olmadan aylar önce detayına varıncaya kadar açıklıyor ve oyunu bozuyoruz,mahalle medyası ise olduktan sonra bol bol konuşuyor

Şimdiye kadar hiç bir mahalle medyasından 5 sanayi ilinde toplu iflas, işten çıkarma, ekonomiyi felç etme gibi bir tertipten bahsedildi mi?

26. Daha önce iyi işleyen şirket kayyumdan sonra batar ve işten çıkarma olursa, bu noktada ilk suçlanacak hükümet olur. Zaten istenen de bu.

25. Fetöcü şirketlere atanan kayyumların önemli kısmı fetöcü. Bunlar bilinçli bir şekilde kayyumu oldukları fetöcü şirketleri batırıyor.

24. Önümüzdeki aylarda Denizli, Kayseri ve Gaziantepde toplu iflas ve işten çıkarmalara dikkat edin. Kıvılcımı ilk bu üç ilde başlatacaklar.

23. Şirketler iflas edip işten toplu çıkarmalar başlayınca, fetöyle mücadele ediyoruz diyerek şirketleri batırıyorlar algısını işleyecekler.

22. Şirketler göz göre göre iflas ettiriliyor, büyük meblağlarla kayıt dışı dolar alımı yapılıyor ve bunlar sivil araçlarla taşınıyor.

21. Devlet başta Denizli olmak üzere söz konusu beş büyük sanayi ili için, özel çalışma başlatmalı. Masdak acilen devreye girmeli.

20. Dolar alımlarıyla hem yerel şirketler iflas ettiriliyor, hemde dolar kuru artırılarak Türkiyenin makro ekonomik dengeleriyle oynanıyor.

19. Fetö bu 5 ilde, yerel şirketlerin sermayeleriyle büyük meblaglarla kayıt dışı dolar alımı yapıyor ve bunları yurt dışına aktarıyor.

18. Fetö 5 büyük ilde bunu yapabilir mi? Kesinlikle yapabilir, zira bu 5 büyük sanayi ili fetönün kalesi konumunda, malesef hala da öyle.

17. Türk sanayisinin bel kemiği olan bu beş ilde ekonomi felç olursa, işsizlik oranı Türkiye genelinde %14'ü geçer. Yapılmak istenen de bu.

16. Fetö, toplu iflas ve işten çıkarmalarla 5 büyük sanayi ilinin (Kayseri, Bursa,Denizli,Gaziantep,İzmit) ekonomisini felç etmeyi düşünüyor

15. Bu çercevede, Devlet, darbenin en önemli ayağı olan ekonomik operasyonun içerdeki piyonlarını çok sert cezalandırmalı, oyunu bozmalı.

14. Ümmetin son ve tek umudu olan Türk devleti gerekli radikal adımları atmalı ve bu oyunu bozmalıdır. Söz konusu olan devletin bekasıdır.

13. Bu darbe süreci özelde Erdoganı hedef almışsa da genelde Türk devletinin, milletinin bekasını hatta ümmetin bekasını hedef almıştır.

12. Gördüğünüz gibi kendi içinde kademeli uzun bir darbe süreciyle karşı karşıyayız. Süreç çok kompleks ama hedefi sade; Erdoganı devirmek.

11. Referandumdan hayır oyu çıkartırlarsa, bu sefer ikinci darbe sürecinin son aşaması Erdogan karşıtı kitlesel protestolara başlatacaklar.

10.Planın ilk aşaması güven oylamasına dönüştürecekleri Referandumdan hayır oyunu çıkarmak.Bu hedefe çıkartacakları krizle ulaşmak istiyorlr

9. Üst akıl, dolar, iflaslar, işsizlik oranı ve enflasyonda belirlediği hedeflerin % 60'ına şimdiden ulaştı. Geriye %40'lık bir bölüm kaldı.

8.Üst akıl ve baş piyonu fetö Türkiyeyi başkanlık referandumuna işte böyle bir ekonomik tabloyla götürmek istiyor.Bunun için düğmeye basıldı

7. İşte Mart'ın sonuna kadar planlanan ekonomik operasyonun özeti bu. Tabi buna dogal olarak yükselen enflasyonu da ilave etmek gerekir.

6. Mart sonuna kadar dolar'ın 4'ü geçmesi, 5 büyük sanayi ilinde toplu iflas ile işten işten çıkarmalar ve işsizlik oranının %14'ü aşması

5. Üst akıl ve baş piyonu fetö Martın sonuna kadar dolar ve toplu iflaslar üzerinden çektiği ekonomik operasyondan net sonuç almak istiyor.

4. Malumunuz, Anayasa degişikliğinde ikinci turda sorun çıkmaz, değişiklik geçerse, referendum Mart sonu yada Nisan başı gibi olacak.

3. 2009 işsizlik oranı ve yerel secim sonuçları arasındaki bağı iyi okuyan üst akıl ve fetö aynı senaryoyu 2017'in Martı için de planlıyor.

2. 2009'un martında işsizlik %14'ü aşarak AK parti iktidarının rekorunu kırmıştı. Secim sonuçlarıyla işsizlik oranı arasında sıkı bağ vardı.

1.AK parti 10'un üzerinde secime girdi. Bunların arasında en kötü performansı 2009'da yerel secimlerde gösterdi.O sene işsizlik oranı neydi?

Üst akıl ve piyonu Fetö, Mart sonu, Nisan başında toplu işten çıkarma, toplu iflasların olduğu, doların 4'ü geçtiği ekonomik kriz planlıyor

6. Muhalefet zihinlerdeki 'başkanlık eşittir federalizm' şeklindeki menfi algıyı kullanacaktır. İktidar bu algıyı kıracak çalışmalar yapmalı

5. Anayasa değişikliğinde ön görülen Cumhurbaşkanlığı sistemizde idari sistem kesinlikle uniter yapıdır, federalizme zerre kadar atıf yoktur

4. Tersi de mümkün. Hükümet şekli başkanlık olup idari sistem uniter olabilir. Mesela yarı başkanlık sisteminin uygulandığı Fransa.

3. Federalizm idari bir sistem olup parlementer sistemde de uygulanabilir. Mesela Kanada, parlementer sistem ama idari sistemi federalizm.

2. En büyük yanılgı, başkanlık eşittir federalizm algısıdır. Üst aklın işlediği bu menfi algı kırılmazsa, referandumda sıkıntı yaşanır.

1. Başkanlık hükümet şekli olup idari sistem değildir. İdari sistem (uniter-federal) ayrıdır, hükümet şekli (Başkanlık-Parlementer) ayrıdır.

Başkanlık sistemi eğer anlatılabilirse milletten %65'in altında oy almaz. Başkanlık sistemi İslam-Türk siyasi geleneğine en uygun sistemdir

Asıl önemli olan ikinci tur. Değişiklik meclisten geçip milletin önüne gelirse, iş bitmiştir. Bu milletin feraseti hiç bir millette yoktur.

Referandumda Anayasa değişikliğini değil Türkiyenin tam bağımsızlığını oylayacağız, Türkiyenin İngiliz esaretinden kurtulmasını oylayacağız.

Engelleyemezlerse, Referandum sürecinde Gezivari yeni bir kalkışmayı başlatmak için düğmeye basacaklar. Ama yine kaybedecekler biiznillah.

Terör dalgası ve ekonomik operasyondan sonra 2. darbe sürecinin en büyük aşamasının Gezivari kitlesel gösteriler ol…
twitter.com/i/web/status/8…

CHP anayasa ve kanun çercevesinde muhalefet yapmıyor, halkı açıkça hükümete karşı ayaklanmaya çağırıyor,şiddete teş…
twitter.com/i/web/status/8…

Kaset kumpasından sonra tamamen fetönün güdümüne giren ve onun avukatlığını yapan Kılıçdaroğlunun CHPi açıkca iç sa…
twitter.com/i/web/status/8…

Sayın Büyükelçi, kim söylerse doğrudur? Sayın Abdullah Gül, Davutoğlu, Arınç, Babacan, Hüseyin Çelik söylerse doğru…
twitter.com/i/web/status/8…

Bir sapık yüzünden tüm bir camiayı hatta müslümanları zan altında bırakanlar buna ne diyecekler?Şimdi tüm CHPliler…
twitter.com/i/web/status/8…

Bu gece Akittv'de saat 22.30'da, Ters Kutuplarda, gündemi değerlendireceğiz. Bekleriz efendim.

Türk devletinin ve onu oluşturan 1919 kurucu felsefesinin teminatı Türk devlet ve Türk ordusunun başkomutanı olan Recep Tayyip Erdogandır.

Türk devletinin bekası,toprak bütünlüğü, kurucu felsefesini dogrudan yada dolaylı tehdit eden hiç bir grup,kişi ve açıklamaya sıcak bakmayız

Anayasanın ilk dört maddesini tartışmaya açan kişi CHP, Fetö ve PKK şer ekseni ve onların ağa babası İngilterenin ekmeğine yağ sürmüştür.

Anayasanın ilk üç maddesini değiştirmek ne Erdoganın ne de AK partinin gündemindedir. Bunun aksini iddia eden kim olursa olsun fitnecidir.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu PKKnın yayın organı IMCtv'de açıkca 'anayasanın ilk 3 maddesi değilebilir' dedi.
youtube.com/watch?v=3pEHd_…

İkinci darbe sürecinin ekonomik ayağını yazdım. Ben yazmaya cesaret ettim, siz paylaşma cesaretini gösterebilecekmi…
twitter.com/i/web/status/8…

10. Sermayesini farklı şekillerde yurt dışına kaçırmaya kalkan kim olursa olsun malına el konulmalıdır. Şuan bir Kurtuluş savaşı veriyoruz.

9. Devlet acilen müdehale ederek bu oyunu bozmalıdır. Bu 5 il için özel bir çalışma yapmalı, şirketlerin içi boşaltılmadan el konulmalıdır.

8. Doların yükselmesi, toplu iflas ve işten çıkarmalar ikinci darbe sürecinin ekonomik ayağını oluşturuyor. Bu mayıs gibi düşünülüyor.

7. 1999 ve 2001'de bankalar üzerinden yaptıklarını şimdi şirketler üzerinden yapmaya çalışacaklar. Mantık aynı mantık, sadece tarz farklı.

6. Kripto Fetöcü bürokratlar şirketlere zamanında el koymayacak, içi boşaldıktan sonra el koyacak, iflasın sorumlusu böylece devlet olacak.

5. Fetö bir taşla iki kuş vuracak; hem sermayeyi yurt dışına aktararak ekonomiyi bozacak, hem de bunun sorumluluğunu hükümete atacak.

4. Türk sanayisinin bel kemiğinini oluşturan bu beş ilde ilk baharda toplu iflaslar ve toplu işten çıkarmalar olursa hiç şaşırmayın.

3. Fetöcülerin içini boşalttığı bu şirketler mali açıdan çok zor durumdalar, bir kaç ay içinde iflaslarını açıklamak zorunda kalacaklar.

2. Fetöcüler, bu 5 il'de, firmaların içini boşaltıyor, kayıt dışı dolar alımı yaparak şirketlerin sermayalerini yurt dışına kaçırıyor.

1. Kayseri, izmit, Bursa, Gaziantep, Denizli Türk sanayisinin bel kemiğini oluşturan 5 büyük il. Bunların hepsi fetönün kalesi, hala da öyle

Bazılarının kendi aralarında konuşmaya hatta hayal etmeye cesaret edemediği konuları biz burada ölüm pahasına haykırıyoruz.

Fetö Anadolunun en büyük sanayi şehirlerinden biri olan Denizli sanayisinin içini boşaltıyor, sermayeyi kaçırıyor,yakında toplu iflaslar var

Denizlide bir çok şirket sermayesini fetöye aktardı, bunlar iflas edecekler. Böylece hem hırsızlıklarını örtecek hem hükümeti suçluyacaklar.

Ya devlet başa ya kuzgun leşe. Devletin varsa herşeyin var, devletin yolsa hiç bir şeyin yok, namusun bile. Ah bunu bir anlıyabilsek.

8. Benden bu kadar yeter. Daha ne diyeyim. Aldığım ölüm tehditleriyle, açılan davaların haddi hesabı yok. Bir TC kimlik vermediğim kaldı.

7. Küçücük bir ilçe olan Çivril, fetö finansmanında nasıl bu kadar önemli rol oynuyor? Çivril'in elması mı meşhur yoksa altını mı? Hangisi?

6. Fetönün Denizli ve öıvar illerden topladığı milyonlarca dolar valiz valiz Denizlide hangi şirkette toplanıyor? Sonra basıl kaçırılıyor?

5. Denizli CHP tüm bu kirli ilişkilere niye sessiz? Yoksa fetö CHPye de mi sızdı? Fetönün talimatıyla hareket eden üst düzey CHPliler kim?

4.Denizlinin ekonomik olarak en büyüğü olan büyük abi dudak ucuklatan mal varlığını yurt dışına nasıl kaçırıyor?Buna niye müdehale edilmiyor

3. Fetönün Afrika üzerinden yaptığı altın kaçakcılığında Denizli merkez mi? Denizli-Tahran ilişkisinin arkasında ne var?

2. Aydın, Uşak ve Antalyanın paraları Denizlide mi toplanıyor? Denizli bölge ili mi? Toplanan paralar hangi şirketlerde toplanıyor?

1.Denizli'de döviz büroları ve altıncılar üzerinden büyük alım yapan iş adamları,firma sahipleri kim?Listede en başta bulunan büyük abi kim?

20.Döviz büroları ve kuyumcular üzerinden kayıt dışı bir şekilde dolar alıp yurtdışına kaçıran fetöcülerin PKKlı teröristlerden farkı yoktur

19. Baklavacılar kadar altıncılara dokunulmalıdır. Mesela ben Denizli Çivrilliyim. Çivrilin en büyük altıncısı fetöcüydü, şimdi içerde.

18. Fetönün altın kaçakçılığının en önemli merkezlerinden biri Denizli. Denizlideki altın kaçakçılığı çözülürse, fetö finansman olarak biter

17. Aylardır fetönün altınları, pırlantaları diye haykırıyorum. Fetö dünyanın en büyük altın ve pırlanta kaçakcısı. Fetönün asıl kasası bu.

16. Devlet fetönün dolar ve altınlarına el koymalı, bu operasyonda yer alan tüm döviz ve altıncıların mallarına el koymalı, tutuklamalı.

15. Mesela fetönün bu alım sistemi Denizlide tıkır tıkır işliyor. Altıncı ve dövizciler üzerinden dolar alımı yapılıyor, kayıt dışı olarak.

14. Sistem il bazlı ve bölge ili bazlı işliyor. İlk önce her ilde dolar alımı yapılıyor, bunlar bölge iline aktarılıyor sonrada yurt dışı.

13. Ne kadar fetöcü tatlıcı varsa tutuklandı ama altıncı ve dövizcilere dokunulmadı. Fetö tatlı işine girdi de altın-döviz işine girmedi mi?

12.Operasyonda döviz büroları kadar kuyumcular yani altıncılarda kullanılıyor.Dolar alımları döviz büroları ve altıncılar üzerinden yapılıyr

11. Devletteki kripto fetöcü bürokratlar fetönün bu dolar operasyonunu müdehale etmiyerek ve ertirmeyerek koruyor.

10. Fetö Türkiyeden kayıt dışı şekilde çıkardığı dolarları Mısır gibi üçüncü ülkeler üzerinden küresel sisteme sokuyor.

9. Alınan dolarlar sisteme sokulmuyor, güvenli yerlerde tutuluyor, (işyeri) sonra kayıt dışı bir şekilde yurt dışına kaçırılıyor,

8. Büyük meblağlar profesyonel şekilde küçük meblara bölünüp döviz bürolarından alımlar yapılıyor.İşlem küçük ama yekünü çok büyük meblağlar

7. Fetö kendi parasını ve kendine bağlı iş adamlarının paralarını kullanarak piyasadan çok büyük alımlar yapıyor ama bunu kayıt dışı yapıyor

6. Dolar operasyonunun içerdeki taşeronları legal kurumlar, meşru isimler ama operasyonu yapış şekli illegal, kayıt dışı. Sistem şöyle;

5. Dolar operasyonuna içerden destek verenler; Bazı bankalar, bazı aracı kurumlar, bazı yerli fonlar, bazı döviz büroları, bazı iş adamları.

4.Gladyonun her operasyonunda olduğu gibi dolar operasyonunda da iç unsurlar yani taşeronlar var. Şimdi operasyonun iç unsurlarını yazacağız

3. Dolar operasyonunun Londra merkezli olduğunu, Soros fonlarının belirgin rol oynadığını bir çok kez dile getirdik.Peki iç unsurlar var mı?

2.Dolar operasyonu da terör dalgası da aynı planın birer parçası. İkisinin kurmay aklı aynı, taşeronları farklı sadece,aynı merkez yönetiyor

1. Dolar üzerinden operasyon çekmek ile terör dalgası üzerinden operasyon çekmek arasında fark olmadığı devletin başı tarafından söylendi.

CHPli bir çok milletvekili bylock kullanacak kadar radikal fetöcü.Unutmayın, Kılıçdaroğlunun başdanışmanından bylock çıkmış ve tutuklanmıştı

Bylockcu CHPliler kim? Öyle isimler var ki, o da mı, inanamıyorum diyeceksiniz. Fetö CHPde çok güçlü, hiç kimsenin tahmin edemeyeceği kadar

1-Emniyet imamı rutbesine getirilen KÖZ'ün yanıltma taktikleri devam ediyor.

2-Anayasa sürecinin devam ettiği bu günlerde perdenin diğer tarafında KÖZ'ün yanıltma ve deşifreleri üzerinde düşünüyorum.

3-En önemlisi 7 Şubat'ta ki görüşmelerin deşifre edilmesinde rol oynayan Fetöcü görevlilere dair bir işlem yapılamaması karşımıza çıkıyor.

4-7 Şubat Oslo sürecinde payı olan Fetöcülere dair işlemlerin yapılamaması aklımıza >>>>

5-KÖZ grubunun yeni varyasyon ve şantajlarla hedef saptırmasına dönük olduğu belirtiliyor.

Selin Sayek Böke Kılıçdaroğlunun yedeği. Kılıçdaroğlunu onunla korkutuyorlar. ABD ve İngilterenin CHPnin başı için…
twitter.com/i/web/status/8…

1-Bu gün dediğimiz gibi yeryüzündeki safi kötülüğün Fetulahtan sonraki ismi Kemalettin Özdemir denen çukurun yalanlarını yazıyoruz.

2-Hangi sıradan 1 kişi ABD elçiliğinde FBI yetkilisini arayabilir ve FBIın yetkilisi gizli çalışmayı açıklar.KÖZ y…
twitter.com/i/web/status/8…

3-Hangi sıradan1 TC vatandaşı FBI yetkilisine ABDye gideceğini ve ailesine bir şey gönderip göndermeyeceğini sorar?…
twitter.com/i/web/status/8…

4-Aklımızla dalga geçen KÖZ filmlerde bile bu şekilde 1 ilişki ve dialog olamayacağını bilmediğimizi sanıyor.

5-Fetulahın emrleri dışında dinin emirlerinin kalmadığını söyleyip biat eden yani Allaha karşı gelen bu ilahiyatçıy…
twitter.com/i/web/status/8…

6-Emniyette en tepedeki FETÖcü olduğunu ama imamı olmadığını burada deşifre ediyor. ayrıca (5.twte bakın) İslam emi…
twitter.com/i/web/status/8…

8-Çukur yine yalan söylüyor. Haydar Meriç cinayetinin sırlarını Fetulaha karşı koz olarak kullanıyordu.Zehirleme fi…
twitter.com/i/web/status/8…

9-Çukur KÖZ grubu uydurdular demiş.FETÖye karşıydında hakkında neden tek 1 kumpas yapmadı? Çünkü H.Meriç cinayetin…
twitter.com/i/web/status/8…

10-Fetulahın eşcinselliğini ve cinayetini deşifre edecekti.KÖZ ve Hanefi Avcı FETÖnün emniyet organizasyonun başrolündeydi.

11-FETÖnün kurulduğu günden beri Emniyet imamı olan KÖZ Fettoş ABDye geçince Türkiye imamlığını istedi. Buna kızan feto bunu afrika imamı+++

12-Olarak yolladı. İpinin çekileceğini anlayan KÖZ yapıdan ayrıldı ve ilk saldırısı Hanefi Avcının kitabı ile oldu.

13-Hanefi Avcı gibi uzman polis nedense kitaptan tek satır KÖZden söz etmedi. sadece Kozanlı Ömer vardı. Ondan öncesi yoktu.

14-Kozanlı ömere kadar FETÖnün emniyet imamı yokmuş gibi bir kitap yazdı Hanefi Avcı.

15-Oysa Kozanlı Ömer pisliği bu KÖZ çukurundan sonra göreve atandı

16-Nuh Mete Yüksel olayında ne demiş?.Ama nedensede hala o sözde müslüman yapıyla hareket etmiş.

18-Biz sadece bu haberdeki ifadelerin ve sadece yarısından bu kadar yalanı tespit ettik.
odatv.com/fuhus-imami-se…

AK partili vekili ısıran CHPli vekil Erem Erdem değilmiş, başka bir CHPli vekilmiş. Umarım ısıran CHPli vekil en yakın zamanda bulunur.

Dünya kamuoyuna göre ABD'yi 10.5 trilyon$ borçla alıp 20.2 trilyon$ borçla teslim eden Obama başarılı! Ülkeye çağ atlatan Erdoğan başarısız!

⚡️ “Aymet Aydın'a neden saldırıldı ?” Yazan: @omerturantv
twitter.com/i/moments/8199…

Bir iddia ançak bu kadar net bir şekilde yalanlanır. Bu açıklamadan sonra, iddia iftira, iddia edende müfteri olmuş…
twitter.com/i/web/status/8…

7. Ahmet bey, yörüklerde bir söz vardır, ardından kırk it havlatmayan kurt kurt değildir. Ne mutluki, fetöcüleri havlattınız @AhmetAYDIN_02

6.Deve dişi gibi fetöcülere dokunulmazken Ahmet Aydın gibi hayatının hiçbir döneminde Fetulayı görmemiş biri hedef yapılıyor @AhmetAYDIN_02

5. Fetönün kriptoları tüm kiritik dönemlerde Erdoganın yanında dimdik duran Ahmet Aydını iki gündür hedef haline getirdi. @AhmetAYDIN_02

4.250 yıllık İngiliz esaretine son verecek Anayasa değişikliğinde Ahmet Aydın duruşu ve kararlılığıyla önemli rol oynamıştır @AhmetAYDIN_02

3. Ahmet Aydın Reis dediği Erdogana ölümüne sadık nadir AK partili vekillerdendir. Davutoğluna karşı imza toplayacak kadar. @AhmetAYDIN_02

2. Ahmet Aydın uzaktan ve yakından hayatımın hiç bir döneminde terörist başı FeTulayı görmedim demesine rağmen niye hedefte? @AhmetAYDIN_02

1. Meclis Başkan vekili Ahmet Aydın dün kendisi hakkında bir köşe yazarının yaptığı iddiayı kesin bir dille yalanla…
twitter.com/i/web/status/8…

Kemalettin Özdemir için yıllar önce hazırlanmış bir video. Sanırsın yüz yılın kahramanı. @youtube aracılığıyla
youtube.com/watch?v=G1Cu3A…

K. Özdemir'in 2004'e kadar resmi, 2010'a kadar fiili emniyet imamı olduğunu, hatta bunun çok üstünde bir görevi olduğunu herkes söylüyor.

Kemaleddin Özdemir'in Fetönün devlet yapılanmasını isim isim bildiğini, gerçekten konuşursa, Fetönün tamamen çökeceğine inanıyorum.

Kemalettin Özdemir, dünkü ifadesinde, Emniyet imamı degildim, o işi yapanların agabeyiydim diyerek resmen hafizamızla dalga geçiyor.

Emniyet imamlığı yaptığı ve Fetönün ikinci ismi olduğu iddia edilen K. Özdemir Fetullah ismini ilk defa duydum, onu tanımam derse şaşırmam.

Kemalettin Özdemir dün verdiği ifadeyle fetöyü resmen aklıyor. Alaeddin Kaya gibi bir isim için fetöyle hiç bir bağı yoktur dedi. Şoktayım.

Dolar konusunda spekülasyon olduğu bizzat en yetkili ağızlardan ifade edildi. BDDK ve MASDAKın bu spekülasyona sessiz kalma gibi lüksü yok.

Ben 3 aydır dolar üzerinden Türkiyeye operasyon çekiliyor, diye haykırıyorum. Sayın bakanım bugün bu bir spekülasyo…
twitter.com/i/web/status/8…

3. 2010'a kadar fetönün özel porno arşivinin başında kim bulunuyordu. İddia edilen isim hala dışarda ve itibar görüyor. Ne arşivmiş be.

2. Fetö nasıl bir kumpas yaptıysa, Baykal, objesi ve bir numaralı mağduru olduğu tertibin bir fetö terbi olduğunu hala söyliyemiyor.

1. Kılıçdaroğlunu Genel Başkan yapan kaset kumpasının Fetönün tertibi olduğunu herkes kabul ediyor, bir isim dılında, o isim DENİZ BAYKAL.

Üç ay önce, Fidel Okan yakında Erdogana açıktan cephe alır demiştim, bu iddiamı iki gün önce de tekrarlamıştım. Fid…
twitter.com/i/web/status/8…

CHPli vekil hem yumruk atarak direkt karşı tarafa saldırıyor hem de utanıp sıkılmadan linçe maruz kaldık diyor. Allahtan kameralar var.

Bu maddeler geçmezse, tasarı düşer, tasarı düşerse, erken secim kaçınılmaz olur. O zaman fetönün siyasi ayağı sert…
twitter.com/i/web/status/8…

Anayasa değişikliğinde asıl önemli olan 6,7 ve 8'inci maddelerdir. Onlar da bugün oylanacak.Süpriz yapana süprizin kralı yapılacak, ona göre

O degil de, Fidel Okan ve Atılgan Bayar gibi Erdogan karşıtlarının AK partili görünüp, mahalle medyasını işgal etmeleri bana çok dokundu.

Nerede bir Erdogan ve AK parti karşıtlığı varsa, orada muhakkak Fidel Okan vardır; HDP, PKK, YPG, İran, Suriye, Irak meselesi, farketmez

Celal Kılıçdaroğlu abisini eleştirince Fidel CHPden önce Celal beyi meczup ilan etmişti. Erem Erdemin yardımına ilk…
twitter.com/i/web/status/8…

Kılıçdaroğluna bir şey deriz,Fidel hemen atlar.Erem Erdeme bir şey deriz, karşımızda yine Fideli buluruz. CHP'nin g…
twitter.com/i/web/status/8…

Bylock ve BDDK listesindekilere dokunulmaz, 98'de Bank Asya hesabı olan yada 17 Aralıktan önce kredi kartı olan atılırsa, bu kabul edilemez.

Bir KHK ile, savcılığın bylock listesinde yer alan 129 bin memur ile, BDDK'nın resmi listesindeki 89 bin memur hemen ihraç edilmeli.

Fetö ile mücadelede devletin elinde çok sağlıklı veri tabanları var.Mesala,BDDK'nın 89 bin, Savcılığın 129 bin kişilik fetöcü memur listesi.

129 bin bylockcu memur varmış, bu rakam Ankara Cumhuriyet savcılığının verdiği resmi rakam, TRT'de de haber yaptı. Abartıyormuymuşum?

Saldırgan birden fazlaydı, içerde vurulacak arab iş adamlarını belirleyen işbirlikciler vardı. Reinadan işbirliği i…
twitter.com/i/web/status/8…

Reina saldırısı açık bir CİA operasyonudur. Hedef özelde Türk-Arab ilişkileri, genelde Erdogan liderliğinde Türkiye…
twitter.com/i/web/status/8…

Anayasa değişikliği geçmezse erken seçim ve fetönün siyasi ayağına operasyon kaçınılmazdır. İki durumdada fetöcüleri feci bir son bekliyor

Denizli fetönün merkez üssüdür, hala da öyledir. Denizli ve başta Çivril olmak üzere tüm ilçeleri şimdi bile tamamen fetönün denetimindedir.

Denizli Fetönün İstanbuldan sonraki en büyük merkezlerinden biri, belki en büyüğü.Denizli fetönün hem kasası hem ku…
twitter.com/i/web/status/8…

Ahanda Denizli. Denizli konusunda bana abartıyorsun diyenlerin hepsi çok yakında hocam haklıymışsın, özür dileriz d…
twitter.com/i/web/status/8…

Dün AK partili bir vekili ısırdığı iddia edilen Eren Erdem'in Valiz'i üstünde tam olarak ne yazıyor, ben okuyamadım.

Fetönün Hürriyetteki imamı Enis Berberoğlu diyorlar. Peki Fetönün Ciner gurubunda yani Habertürkteki imamı kim? Bir GS liseli olabilir mi?

İddia şu; Doğan Fetönün Hürriyet imamı olan Enis Berberoğlunu GYY yaparak fetöyle ittifak kurdu. Bu tarihten sonra…
twitter.com/i/web/status/8…

Enis Berberoğlu ne zaman Hürriyetin GYY'ni oldu? O Hürriyetin GYY olduktan sonra Hürriyette Fetö aleyhine hiç haber…
twitter.com/i/web/status/8…

Peki Kılıçdaroğluna emir nereden geldi? O konuda bir bilginiz var mı? Eğer geldiyse, okyonus ötesinden gelme ihtima…
twitter.com/i/web/status/8…

Milletin kürsüsünü işgal etmek milletin meclisini işgal etmektir. CHP dün gece Meclisi resmen işgal etmiştir. Yunanın yapamadığını yapmıştır

Anayasa değişikliği geçmezse, b planı devreye girer ve erken seçim olur; bu ise tüm kripto fetöcülerin tasfiyesini beraberinde getirir.

Erdogan ve Putinden sonra dünya üçüncü bir lidere kavuşmak üzere. Trump söke söke secimi kazandı, şimdi de eze eze…
twitter.com/i/web/status/8…

CHP Gazi meclisi işgal etti dediğimde abartılı bulunmuştu. İlerleyen saatler de işgalle yetinmemiş, milletin meclis…
twitter.com/i/web/status/8…

Metin abi yokmuydu? Metin abi alayına yeter di.
twitter.com/beyhandemirci/…

Fetöye dokunulmasını engelleyen bürokrasideki kripto fetöcülere de dokunulacak. 6 ay, en geç bir yıl içinde, fetönün beli kırlmış olacak inş

Sayın Süleyman Soylunun dediği gibi, Fetöyle mücadele daha yeni başlıyor, şimdiye kadar yapılanlar tüme kıyaslandığında devede kulak kalır.

Fetöyle mücadele de henüz yüzeydeyiz, çok daha derindeler. Az şiddetle gidiyoruz, çok şiddetle gitmemiz lazım;Soyludan mükemmel fetö tespiti

Değişiklik için 'köprüden önceki son çıkış, teklifi geri çekin demek Gazi meclisi resmen darbeyle tehdit etmektir. Bunlar kime güveniyor?

Üst aklın Kılıçdaroğlunun yedeği olarak düşündüğü Böke Anayasa değişikliği için köprüden önceki son çıkış, teklifi geri çekin demiş. Skandal

Vekiller oylamaya engel olmaya devam ediyor. Yazık! Yeni büyük Türkiye'ye engel olmak Vatana ihanettir NOKTA

5. Böyle vatan evlatları olduğu sürece dolar değil 4 bin 8 bin olsa dahi kazanamayacaklar.Devletin varsa herşeyin var, yoksa hiçbirşeyin yok

4. Mehmet Cankesen ve onun gibi vatan evlatlarının bu milli duruşu Forbes'in milyarder listesine giren iş adamlarım…
twitter.com/i/web/status/8…

3.Banka açılır açılmaz içeri girer ve dolar hesabındaki tüm parayı yani 1.187.000 doları hemen bozdurur.Zira devlet…
twitter.com/i/web/status/8…

2. Mehmet bey, 18.07.2016 yani 15 temmuzdan sonraki ilk resmî gün olan Pazartesi sabahı, erkenden bankanın kapısında bekler.

1. Adı, Mehmet Cankesen, Gaziantep, Nizipli, Kadıköy'de Dürümcü Emmi işletmesinin sahibi. Burakadar herşey normal, onu farklı kılan duruşu.

Gazi Meclis CHP işgali altında. CHPli vekillerin sözlü sataşmaları fiziki engellemeye dönüştü.CHP resmen meclisi iş…
twitter.com/i/web/status/8…

Yunan ordusunun yapamadığını CHP vekilleri yapmak üzere; CHP vekilleri Gazi Meclisi resmen işgal ettiler, meclisi çalışamaz duruma soktular.

Fetö kumpasıyla GB olan Kılıçdaroğlu yönetimindeki Cumhuriyet Halk Partisi Mustafa Kemal'in kurduğu Cumhuriyete resmen savaş açmış durumda.